Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan lehet legjobban berende...

Hogyan lehet legjobban berendezni egy 50 literes akváriumot?

Figyelt kérdés
Leginkább arra lennék kíváncsi, hogy milyen halak, milyen környezetben mutatnak legszebben egy ekkora akváriumban?

2015. nov. 25. 23:54
 1/8 anonim ***** válasza:

nano halak:


[link]

2015. nov. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Eljutottam odáig, hogy türkízcsíkú törperazbóra lesz (szóljatok ha van jobb választás egy kezdőnek), olyan 8-10 darab, illetve 2-3 törpegarnéla. Sűrű növényzet (főleg jávai moha), bazaltzúzalék az aljára (talán középen egy csík kvarchomokkal.


Ezek megférnek-e így együtt. Darabszámra lehet-e több, pont elég, vagy sok is? Garnéla helyett jobb választás lenne csiga? Van-e valami, amit nem jól gondoltam?


Előre is köszi!

2015. nov. 26. 13:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Jónak tűnik, annyi ,h garnélából legalább 8-10 darabot érdemes venni, mert különben félénkek lehetnek.
2015. nov. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Most viszont elbizonytalanodtam, lehet, hogy parázslazac lesz belőle mégis...
2015. nov. 26. 14:31
 5/8 anonim ***** válasza:
azzal sincs gond
2015. nov. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Pendulum92 ***** válasza:
Szerintem vagy bazalt, vagy sóder. Még sávosan sem jó keverni, az "utacskák" giccsesek picit.
2015. nov. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, szerintem ma össze is rakom az akváriumom :) Tudom, a halakkal várjak 3 hetet, de szerintetek a garnélák mehetnek bele hamarabb? Ha igen, mikor?
2015. nov. 28. 09:02
 8/8 anonim ***** válasza:
10 napot várnék a garnélákkal is.
2015. nov. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!