Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hangos külső szűrő ellenszere?

Mózes Adrián kérdése:

Hangos külső szűrő ellenszere?

Figyelt kérdés

Hydor prime 30

Valaki esetleg használ ilyen szűrőt? Kicseréltem rajta mindent új rotor,tömítés mindent bezsíroztam de semmi változás...


2db tetratec külső szűrőt is használok de azok csendesek ez mellett meg esélytelen aludni :)


videó róla

[link]


2015. nov. 29. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Próbáld meg rázni. Lehet buborékos belül.

Ha nem a levegő kerreg benne, akkor passz.


Ha nem segít, tedd valami szekrénybe, amit kibélelsz nikecelle.

2015. nov. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az akváriumba megy az az U alakú dupla falú cső, azt cserélrd le ilyenre, és akkor nem fogja beszívni a fölösleges levegőt.


[link]

2015. nov. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hja, meg egy ilyet is kell húzni a végére:

[link]

2015. nov. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

na találtam egy képet. A hydor azért szívja be a levegőt, mert a szívó csöve dupla falú

[link]

és ott megy be a levegő a két cső közt. Annak nem kéne bemennie és akkor csendes lenne. Azért mondta, h cseréld le az egész U csövet, de ha ezt a duplafalút szét tudod szedni és meghekkeled, az is jó.

2015. nov. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy próbáltok segíteni,csak magával a sima csővel is hangos és nem levegős a rendszer.


Rájöttem már hogy alapjáraton ilyen ez a szűrő.


Vettem inkább használtan még egy tetrát így ezt eladom.

2015. dec. 1. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!