Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Jbl manado táptalaj fölé...

Jbl manado táptalaj fölé milyen talaj menjen a nano garnélásba? én ilyen apró szemü kavicsra gondoltam, megfelelne?

Figyelt kérdés
a válaszokat előre is köszönöm

2015. dec. 12. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Na akkor kapcsolj egy rükvercet, menj vissza vagy 50 métert, nézzél szét, aztán gyere vissza egy értelmes kérdéssel.


A manado nem táptalaj.

A manado a takaró aljzat, amire semmi nem kell. Az van felül.

Alá lehet rakni táptalajt, ha olyan növényeid vannak.

A jbl táptalaja az aquabasis. Vagy van ez a florapol tápgolyó, amit a gyökerekhez lehet dugdosni.

2015. dec. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló!

Bocs..elnéztem..nem manadot akartam irni hanem aqua basis plus-t...na de... még vmi....úgy érzem hogy én nem ilyen stílusban tettem fel a kérdést.....de hogy értsd : most szépen tedd magad üresbe és próbálj meg normális stílusban visszairni...megértésed köszönöm :)

2015. dec. 12. 18:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedves primitív barátom, nem fogom magyarázkodni neked, mert nincs humorérzéked!


Ez nem egy robotválaszolós oldal! Élő emberek segítenek neked önzetlenül, amibe sokféle, lazább stílus is belefér, csak hogy ne legyen olyan unalmas!

Inkább azon gondolkozz el, ha ennyi még megy, hogy ezzel együtt én a magam részéről érdemi választ adtam, te irkáltál hülyeségeket.


De én is bocsánatot kérek, hogy egy kis egyedi, és egyáltalán nem sértő stílust vittem a válaszomba, így próbálva segíteni.

Többet nem fog előfordulni!

2015. dec. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!