Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A terhes guppimat különrakjam...

A terhes guppimat különrakjam amíg meg nem szül? Esetleg valakinek személyes tapasztalat?

Figyelt kérdés
Hallottam már hogy ha különraknám akkor „sokkolnám" a környezetváltozással ez nem tudom hogy mennyire igaz és hogy milyen következménye lenne..de egy elég furcsa indokot is kaptam amit szintén nem tudom hogy tényleg megtörténhete hogy a az akvariumba hagyom a nőstény guppit akit már megtermékenyítettek és ha benne hagyom a többi hím halat és ők is megtermékenyítik abból komoly baja lesz..ami így nekem furcsa volt mert erről még nem hallottam de az ismerősömnek aki ezt mondta elég sok hala volt már így elbizonytalanodtam hogy mi legyen a terhes guppival :/.

2015. dec. 15. 17:17
 1/2 anonim válasza:

Nem muszály különrakni, de ha nem sűrű a növényzet akkor elég kicsi az esélye hogy sokan megmaradnak. De ez attól is függ hogy milyen halak vannak mellette még, meg hogy mekkora az akvárium, és hogy mennyi búvúhely van nekik.

Nekem is rengeteg guppim van és elég nagy a szaporulat mióta csak páncélosharcsák vannak csak mellettük. Eddig neonok is voltak és azok megették őket.

Én búvóhelynek egy nagyobb maréknyi jávai mohát használok, kiváló búvóhely a számukra.

2015. dec. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm :))
2015. dec. 16. 05:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!