Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan lehet megszabadulni az...

Hogyan lehet megszabadulni az infuzoriától? A víz enyhén opálos, ha megvilágítom, akkor nagyon apró, mozgó részecskék vannak benne. 3 hetes,54 literes akvárium, egyszer már 0,5 tabl. Neomagnolos kezelés volt, de visszajött! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
infuzoria, akvárium
2015. dec. 28. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez új akváriumoknál természetes, idővel el szokott múlni. Viszont minek raktál bele Neomagnolt, azzal a még csak éppen megtelepedett szűrőbaktériumokat is kiirtottad. Remélem még nincsenek benne halak, mivel így könnyen őket is megölheted, kezdheted újra a 3 hetes bejáratási időt.

2015. dec. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Habár tényleg szokták alkalmazni a Neomagnolt ilyen problémákra, de mint írtam, ez a bejáratási időben gyakran előfordul, úgyhogy szerintem magától elmúlt volna.
2015. dec. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A neomagnolt ajánlották, szépen fel is tisztult amúgy. volt már akvárium inditasom, de ilyet még nemtapasztaltam.... Mennyi időt

adjak nek, amíg elmúlik? A halak meg is betegedhetnek ettől, úgy tudom.

2015. dec. 28. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!