Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 125L akvába easyprofitobol...

Tiffanika kérdése:

125L akvába easyprofitobol naponta menyi ml tápot tegyek?

Figyelt kérdés
2016. jan. 8. 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Ra van irva az adagolás vagy keress rá neten, mert fejből nekem már nem megy.
2016. jan. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Úgy emlékszem heti adag 10ml / 100 liter. Szóval ha jók az adatok akkor napi 1,8 ml.
2016. jan. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 tomaszcool ***** válasza:

A dobozára rá van írva az ajánlott adagolás, ha jól emlékszem heti szinten. Azt ha ajánlatos módon napi szinten szeretnéd adagolni a tápot, akkor elosztod 7-el az heti mennyiséget.

Mikor profitót használtam az eléggé dús növényzetű akvámba, akkor kb 130%-150%-ot adagoltam, mert csak akkor tudtam elérni a kívánt növekedést.

2016. jan. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Köszi a válaszokat!Csak ugy egyszerüen fecskendövel spricceljem a vizbe vagy kis vizbe keverjem össze a tápot ès ugy öntsem az akvába?
2016. jan. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Írtam a privátba, hogy naponta adagold, úgy a legjobb. Fecskendővel nyomd bele, vagy először fél liter vízbe és úgy az akiba, tökmindegy. Ami fontos és azt elfelejtettem leírni, hogy a profitót erősen rázd fel, mielőtt használod.
2016. jan. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 tomaszcool ***** válasza:
Nekem van egy kis 50ml-es nyeles műanyag poharam (BIOTECH meg ilyesmi tömegnövelő porokhoz adják) és azzal merek ki az akváriumból vizet és abban oldom fel a fecskendővel kimért profitot, majd megkeverem és 3-4 kisebb adagban beöntöm a szűrő elé az áramlatba.
2016. jan. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!