Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Lesz baja a guppinak ha tó...

Baranyi157 kérdése:

Lesz baja a guppinak ha tó vizet teszek akváriumba és ugy rakom bele guppikat?

Figyelt kérdés

2016. jan. 11. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Lesz. Akinek csapvízre sincs pénze az minek akar halakat tartani?
2016. jan. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem azér hogy ne kejen elő készitő vecereket használni meg kerti tómra kondoltam
2016. jan. 11. 15:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem, kerti tóban évek óta vígan vannak a halak. Viszont azt beviszem akváriumba, egy nap alatt felforognak a halak.
2016. jan. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem kellenek az előkészítő vegyszerek,de ami fontos,hogy miútán feltöltöd az akváriumot néhány napot pihentesd.
2016. jan. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1# ugye te se gondolod komolyan, hogy 50-100 liter vízre nincs valakinek pénze? gondolom jót akarna nekik.

amúgy a guppik nem annyira igényes állatok. de szerintem akkor használj tó vizet,hogyha tudod ezzel cserélni majd a vízcserék során.

2016. jan. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
tudom
2016. jan. 11. 17:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Pénze mindenkinek van rá, csak valaki fas zari és sajnálja még erre is. Ki tudja milyen a tó vize, ki engedi bele a piszkát, esetleg bevizsgálás után, de többe kerül a vizet elvinni az akváriumig ,mint a vízművektől megvenni.
2016. jan. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 VrsPeti válasza:
gratulálok. Ülj le eggyes
2016. jan. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!