Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Akvarium dekoracio?

Akvarium dekoracio?

Figyelt kérdés
En kerdeztem a koveket is, van meg egy par okos kerdesem. Milyen anyagbol tudok hazilag kesziteni dekort? Azt tudom hogy keramiabol lehet ha nem festem, az uszadekfával sok gond van... Lattam neten tobb helyen hogy élő bambuszt tesznek az akváriumba, az mennyire megoldahó? Betta mellé akarom 50cm hosszu, 30 cm magas es 20 cm mely akvariumba kerulne, egy him betta es 1-2 malaj tornyoscsigat szeretnek tenni bele. a metilinkekes vizben aztatott vilagos kovek megkékülnek szépen, ezt a modszert használhatom festeni? Mikkel lehet még dekorálni? Milyen hátteret javasoltok? Királykék pirossal vagy türkiz pirossal lesz a betta színe. Otletek?

2016. jan. 15. 10:58
 1/8 anonim ***** válasza:

hungarocellből és a fantáziádra van bízva...

[link]

2016. jan. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nekem a növényes aksik jönnek be a legjobban. ez jó díszítés, természetesnek hat.. meg mondjuk bele egy bújkáló ami egy fatörzsre emlékeztet. háttérnek én nem szeretem a ragszott háttereket. az akvárium mögé szoktam posztereket tenni. nekem az jobban bejön.

a csigák is jól fogják érezni magukat ha sok növény van

2016. jan. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem akkor szép egy akvárium, ha olyan, mint ha a természet egy kis része lenne.

Ott meg nem igen vannak kékre festett kövek...

2016. jan. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem élő növények,meg kisebb-nagyobb tengeri csigaházak.kagylóhéjak vannak benne.
2016. jan. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

van olyan ismerősöm ahol cuki rózsaszín kavics az aljzat meg rózsaszín háttér stb.. szerintem hányinger, pedig imádom a rózsaszínt. de megvan annak is a helye, és nem az akváriumban.

ott a természetesség játszik. uszadékfák, homok vagy folyami kavics, sok-sok növény stb. a színezett vackok nekem nem jönnek be

2016. jan. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem dekornak akvarisztikában vett fák, kövek, és Duna-parton szedett kagylóhéjak vannak (utóbbi kettő természetesen sikálással - forralással fertőtlenítve).
2016. jan. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

sokan esküsznek a szőlőtuskóra (gyökér)természetesen áztatás főzés után.pl:az egyik ismerősömnek a kert végében volt néhány tő szőleje évek óta elhanyagolva nem permetezve stb.amikor kiásta ki akarta dobni,azokból válogattam zegzugosakat hadd bújkáljanak a halak !

úgy hallottam akinek sikerült neont szaporítani annak csak szőlőgyökér volt az akváriumban de sok !

2016. jan. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én növényekkel ültettem tele, és papírboltban vettem kék színű öntapadós tapétát, azzal ragasztottam be kívülről a hátulját. Nagyon szép lett.
2016. jan. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!