Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Nem vagyok túltelepítve? 14...

Nem vagyok túltelepítve? 14 db amanda 4 törpeszívó harcsa 5 párduccsík kb 30 db garnéla 54 literre erős szűréssel és sűrű növényzettel heti kb 20% vízcsere.

Figyelt kérdés
a szűrőm 160 litert is elvisz elvileg másfél literes szivacs töltet van benne kb és 800 liter/órára is képes most esőztetővel olyan 300-400 l/h-val mehet... a jelenlegi telepítés oka pedig az h nem volt elég szennyezés és a növények stagnáltak vagy az egyik vagy a másik indult be de íme a növények amik jelenleg az akváriumomban találhatóak: kocsány nélküli anubia, pogestemon helferi, indiai vizacsillag, bacopa australis, bacopa monieri, ceratopteris silicosa, hydrocotyle tripartita, vesicularia montagnei, vallisneria, cryptocoryne wendtii, echinodorus hot pepper meg az árnyékban kisebb anubiasok meg egy májmoha amit nem ismerek fel

2016. jan. 17. 23:07
 1/7 elwera ***** válasza:
Hát de kicsit túl vagy, főleg ha a garnélák tovább szaporodnak. Kelleni fog még egy akvárium, vagy egy nagyobb.
2016. jan. 18. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ha csak kicsit a növények nem fogják elvinni a terhelést? mert van 4-5 féle nagyon gyorsan növő növényem is...
2016. jan. 18. 01:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs elég "szennyezés" és a növények stagnálnak akkor nem túltelepíteni kell, hanem tápozni a növényeket. Magadtól találtad ki ezt a hülyeséget?
2016. jan. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Milyen terhelést nem visznek el a növények? Elvagy tájolódva...
2016. jan. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen? nekem macro elem hiányom volt te nagyon hülye... b*szhatom én a növénytápot ha csak mikro elem van benne... ez meg nem high tech akva h kölün macro öntözgessek bele meg méricskéljem a nitrát szintet állandóan
2016. jan. 18. 13:53
 6/7 anonim ***** válasza:
akkor vegyél bele még 2 aranyhalat... xD
2016. jan. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
másnak a kérdését trollkodd már szét kérlek
2016. jan. 18. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!