Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az akiban levo halak mind...

Petcu Emil Robert kérdése:

Az akiban levo halak mind tele vannak feher pottyokkel. Mi lehet a bajuk es mivel lehetne kezelni oket. Esetleg vegyem ki a beteg halakat?

Figyelt kérdés

2016. jan. 22. 20:39
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Folyamat: fogsz egy poharat és ahányszor megvan 10 literes az akvárium annyi kávéskanál sót raksz a pohárba. Elkevered,majd beleöntöd a vízbe. Felveszed 30 fokra a hőmérsékletet. Kajamehet a halaknak, de csak kevés, melegebb vízbe a megmaradt kaja könnyen berohad. 3-4 nap múlva mehet egy vízcsere , a csere vízbe is keverj el 10 literenként egy kávéskanál sót. Majd ha a kezeléstől eltelt egy hét akkor írj újra, h mi a helyzet.
2016. jan. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

"Na hát megszbadultam az aranyhalaktol..."

Hogyan?

2016. jan. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Jogos kérdés, sztem sehogy....
2016. jan. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
4. valsziro,ezutan hogyan csinaltal az akvariumban sima tiszta vizet a sosbol?
2016. jan. 23. 17:29
 15/22 A kérdező kommentje:
Hat ugy hogy lejegeltem oket....mast nem volt mit csinaljak veluk!!
2016. jan. 23. 17:30
 16/22 anonim ***** válasza:

Magyarul megölted a halaid?

Gratulálok. Szerintem többet ne vegyél állatot...

2016. jan. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Hat oke...modnj peldat hogy mit csinalhattam volna veluk!!!mert a boltban mar nem vettek volna oket vissza az is biztos!!
2016. jan. 23. 18:01
 18/22 anonim ***** válasza:

Mondjuk malachitzöld?

Azután visszavinni?

Persze, hogy egy darakóros halat nem vesznek vissza. Ha a kutyád beteg lesz és rá kell költened egy minimális összeget, agyonütöd? Vagy berakod a fagyasztóba, had szenvedjen?

Istenem! Az ilyenek miatt vannak állatvédelmi törvények és állatvédők...

2016. jan. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Hat nem a fagyasztoba tettem de haggyuk es nem is fagyasztottam le...es nem hagytam hogy szenvedjen hisz pont az volt a cel hogy minel hamarabb megdogoljon!!!
2016. jan. 23. 18:57
 20/22 anonim ***** válasza:
Elég lett volna só+ 30 fokra felfűteni a vizet. Neked nem való az akvarisztika, sőt semmilyen állat se.
2016. jan. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!