Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi legyen a következő lépés?

Szabik kérdése:

Mi legyen a következő lépés?

Figyelt kérdés
Elmesélem a történetet röviden.Tavaly nyáron hasvízkóros lett a nőstény plattim amit régen vettem észre, nagy volt a hasa vártam hogy megszüljön, meg is szült 30 db kishalat, rá egy hétre elpusztult.Abból a 30db-ból megmaradt 1 darab rá pár hónapra már a nagyokhoz engedtem szépen felnőtt de ebben az évben ő volt az egyetlen platti az akváriumban magányos volt(gondoltam).Vettem neki "barátokat" rá egy hétre ki kellett szednem mert elkapta a hasvízkórt. Kérdésem az legyen hogy most mit csináljak maradt 3 platti azokat is dobjam ki vagy az egész halállományt? még van benne 3 páncélosharcsa és 60 literes az akvárium eheim pick up 2010 a szűrő.

2016. febr. 1. 14:34
 1/1 Gryphon ***** válasza:
2016. febr. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!