Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen vilagitast tehetek...

Milyen vilagitast tehetek ebbe az akvariumba? Lehet egyaltalan ebbe tenni?

Figyelt kérdés

Karantén akváriumnak vettem,25literes csodás gyerekaksi. De ninxs benne semmiféle izzó,nem úgy mint a másik aksimban amiben eleve volt..

Vehetek bele külön? Vagy hogy lehet ezt megoldani?

Ez a teteje:

[link]


És kívülről,bár ez nem hinném hogy kell

[link]


Köszönöm!:)



2016. febr. 6. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
felesleges volt megvenned, halakra specializálódott(alig van ilyen az országba) állatorvos azt mondta, h 8-10 hónapos karantén esetén van értelme a dolognak. 25 literes egyébként se jó sok mindenre, még karanténnek se... szóval felesleges a lámpa miatt aggódnod, pár napig kibírják benne nélküle is, ha meg tovább tartod 25 literbe a halakat akkor a szűk hely által generált stressz fogja legyengíteni a őket...
2016. febr. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*legyengíteni őket
2016. febr. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

De ha betegek,valami kissebb betegséggel mint darakór,vagy argulosisos,az kijön rajta 2-3 hét alatt. És ha úgy is megbetegszik eztán,hogy ugyanolyan körülményke között tartom ahogy tartani fogom (hőmérséklet,víz minősèg),akkor valószínüleg elkerülhetetlen a betegség.

Persze mindig vannak kivételek,de a pitiánerebb betegségek kijönnek ennyi idő alatt. Ráadásul ha a halak nem jönnének ki jól,akkor eltudom különíteni a problémásat (bettát).

Nyilván egy vitorlást vagy aranyhalat vagy bármi nagyobb halat nem tuszkolnék be 25lityóba,de nem is akarok nagy halakat,és egyszerre nem is teszek be többet!

Nem hinném hogy 5 platti vagy 1 betta teljesen bestresszelne a szűk helytől 2-3 hét alatt,hiszen hiába nem jó,de ilyen körülmények között tartják őket a boltokban is!

Nem igazán volt hasznos a válaszod,mert azt mondtad ne vegyem meg-nem vagyok időutazó,mostmár meg kidobni nem fogom,nem tudok mit csinálni ez van,mondhatsz akármit. És a kérdésemre meg nem válaszoltál. Kérlek tudnál valamit mondani a lámpára is? Nem véletlenül kérdeztem EZT

2016. febr. 7. 14:37
 4/4 anonim ***** válasza:

25 literbe a biológia egyensúly se nagyon alakul ki.

a kérdésedre válasz: ha tudsz barkácsolni akkor egy virágos ládából pár ezerért világítást tudsz csinálni. én hülye vagyok az ilyen dolgokhoz de itt tudnak segíteni:

[link]

2016. febr. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!