Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi lehet a gond? Halaim...

Mi lehet a gond? Halaim tegnap ota pipalnak mintha levegö után kapdosnának!

Figyelt kérdés
AKsi 3 honapja üzemel aksi 130L ,halak 23 blackmolly neon xifo diszmarna ,növények is vannak benne 2 heti 30% vizcsere,profito carbo táp,eheim aquaball 130 as filter,2 napja volt tisztitva a filter szivacsot kinyomkodtam a leszivott aksi vizeben aljzat eleg sok a mulm es a az aljzat és az üveg közt van olyan barna mulm
2016. febr. 20. 09:33
 1/8 A kérdező kommentje:
Meg anyit elfelejtettem hogy 2 hete volt darakor 2 blackmollymnak azota vettem bele fütöszalat 21°C rol szèp lasan felvittem 30 ra ezt tartottam 3 napig most meg 25°C alitottam be de azot semmi nyoma a darakornak ja meg adagoltam a vizbe 130L hez 10 kaveskanal sot meg me beletettem nekik levegöpumpat es ma keszülök 30% cserére!
2016. febr. 20. 09:45
 2/8 anonim ***** válasza:

pontosan miből mennyi van?

a 23 blackmolly már elég sok:

[link]

100 literre 6-8 kéne...

130-ra talán 13-15 de minden más nélkül

ajándékozd el a halaidat vagy vidd vissza egy akvarisztika üzletbe és kezd újra az akvarisztikát de olvass utánna a halaknak!

2016. febr. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

6 blackmolly, 9 xifo, 6 neon,2 diszmarna,2 algazo Ancistrus.

Ennyi lenne ,mennyit vigyek vissza ezekbol?

2016. febr. 20. 17:19
 4/8 anonim ***** válasza:
a diszmárna csapathal legalább 10 kellene belőlük, de ugy már tul lenne telepitve az aksi
2016. febr. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
utolso vagyok. Ja bocs, azt hittem 23 blackmollyd van. Szóval ha tetszenek a diszmárnák akkor vidd vissza a xifókat vagy blackmollykat és hozz a márnákbol még 8 at, vagy vidd vissza a márnákat mert ez igy nem lessz jo hogy csak ketten vannak. Nem magas a hőmérsékleted?
2016. febr. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja és van levegőztetőd? Vagy a szűrőd levegőztet vagy mozgatja a vizfelszint?
2016. febr. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ma vettem levegöztetöt és meg is oldotta a problémàt senki nempipál azota😁

A szüro egyben a levegöztetö volt idáig semmi probléma nem volt vele eheim aquaball 130 as most keszülök venni eheim biopower 240 est biol töltettel. A levegöztetönek àlandoan menni kel?

2016. febr. 20. 22:29
 8/8 A kérdező kommentje:
A vizfelszin szinte hullàmzik a hömérséklet 24\25°C közt mozog
2016. febr. 20. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!