Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Melyik jobb: 0/24-ben a...

Judysmith kérdése:

Melyik jobb: 0/24-ben a világítást bekapcsolva, vagy kikapcsolva hagyni?

Figyelt kérdés
Elutazunk péntek du-tól vasárnap estig és még nincs automata szabályozóm a világításhoz. Így szerintetek mi a jobb, bekapcsolva hagyni a világítást, vagy kikapcsolva hagyni? Vegyes akvárium halak, növények együtt. Egész világos a szoba, úgyhogy gondoltam kikapcsolom, de kíváncsi lennék szerintetek mennyire lényeges ez így 2 napra? Előre is köszi a kommenteket!

2016. febr. 26. 07:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor kikapcsoltam. Ha világos a szoba, akkor az elég nekik, este meg tudnak pihenni.
2016. febr. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is kikapcsolnám.
2016. febr. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs 1500ft egy időkapcsoló. Annyit megér, és kényelmesebb is.
2016. febr. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

:) mint írtam MÉG nincs. a hétvégén szeretném beszerezni, mert külföldön élek, az akvárium meg kb 2 napja üzemel mindennel együtt, úgyhogy most fogok beszerezni még 1-2 dolgot, ami ittkint kicsit drágának tűnt az otthoni árakhoz képest.

btw. köszi a válaszokat, akkor kikapcsolva marad majd.

2016. febr. 26. 09:44
 5/7 anonim ***** válasza:

inkább kihúzva hagynám akkor ha elutaztok.

Hisz az is egy elektronika bármikor zárlatos lehet...

2016. febr. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 valakiasokközül ***** válasza:
Világítást kikapcsolhatod, igazából az csak a növényeknek fontos, a halak elvannak nélküle is. Főleg ha világos a szoba :) Csak arra figyelj, hogy a nap ne süssön nagyon az akváriumra, mert akkor baromira elkezdhet algásodni.
2016. febr. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 elwera ***** válasza:
Kapcsold le, semmi baja nem lesz.
2016. febr. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!