Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért maradt a nőstény endler...

Miért maradt a nőstény endler guppym kicsi?

Figyelt kérdés
Kb 2 cm a him, a nőstény kicsivel kisebb volt, amikor vettem. Most egy méretűek, de a vétel óta két hónap telt el és úgy tudom a nőstény a 4 cm is elérheti? A kis halakkal vannak együtt a nevelőben, mivel nem szeretném, hogy a kereszteződjenek más fajta guppykkal.
2016. febr. 28. 09:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Ammóniamérgezés a ludas, a pontos paraméterekről (szűrés, akváriumméret, más halak, vízcserék módja, gyakorisága stb). A nevelőmedencében szépen nőnek a halak?
2016. febr. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A kis halak nőnek, sorra elhagyják az endlereket, elég gyorsan. Sokuk fele akkora volt, mint az endlerek amikor beletettem őket a nevelőbe, most pedig már el is hagyták a azokat. Kicsi az aki, nincs szűrés de van rendszeres vizcsere, növények, az aljzat homok.
2016. febr. 28. 21:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Valóban ammóniamérgezés.

"nincs szűrés, csak rendszeres vízcserék..." nincs biológiai szűrés. Így nem is fognak megnőni.

2016. febr. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!