Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi lehet a baja?

Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Már napok ota nem eszik a kb. fél éves vitorláshalam. Csak ugy egyik naprol a masikra kezdte ezt,h nem eszik. Látszolag semmi baja sincs, regebben az 5 vitorláshalam kozul o volt a legelevenebb meg legehenkórászabb. Egyebkent 112 literes akváriumom van:5 vitorláshal, 2 kis gülüszemu aranyhal,2algaevo es 2harcsa. Es egyik halnak SE volt eddig baja,ennek se eddig,csak ugy OK nelkul ez torrent. Es Jo a vizminoseg is:2hetente kicserelem a vizuk 1/3-át

2016. febr. 28. 18:40
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Ertem,egyebkent most mertem meg a vitorlashalak es 9-10cmesek a nagyobbak(amik KB 1-2 evesek)

Amik meg fel-1 evesek azok meg 7cm-esek

Es az aranyhalak meg 8-9 centisek

De remelem az farokuszonyaval egyutt kell akkoranak Lennie amekkorakat irtal. Es amugy szerintem nincs ammoniamergezes,mert allandoan figueltuk,h hogy nonek a halak,meg egyik ismerosunk mondta is,aki KB egy honapja volt nalunkh mar megint tok sokat nottek ezek a votorlashalak

2016. márc. 1. 07:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!