Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Eheim pickup lelassul. Valakin...

Eheim pickup lelassul. Valakinek valami ötlet hogy miért csinálja? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
A szűrő teteje kb 3cm mélyen van a vízfelszín alatt és gondol egyet, belassul és nem levegőztet. Tegnap elött kezdte, azthittem a szűrő szivacs miatt, kimostam a szivacsot akváriumbol leszivott vízbe de ugyan ugy le volt lassulva. szétszedtem mindent megpucoltam vissza raktam és megint. Na ekkor már ideges voltam és csapvÍz alatt teljesen kimostamm a szűrőt (sajnos) de még akkor se. kivettem a szivacsont még igy is lassu. kivettem, szétszedtem, kipucoltam de semmi kosz nem jött róla és össze raktam bedugtam és láss csodát ugy mükszik mint ujkorába! (1 hónapja vettem) 2 nap után már megint be van lassulva, épp hogy jönnek buborékok. Mi lehet vele? Vigyem vissza és vegyek egy aquaelt helyette? Nagyon megutáltam. Eheim pickup 60.

2016. márc. 7. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:
A bubi alig jön belőle, vagy a víz?
2016. márc. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A víz gyengén jön és ezért nincs buborék.
2016. márc. 8. 07:17
 3/3 anonim ***** válasza:

A buborék nem számít, és a kettőnek nincs föltétlenül köze egymáshoz.

Azt kéne csinálni, hogy kitakarítod ahogy lehet, hogy megint rendesen menjen.

Aztán visszateszed, de csak fél centire a vízfelszín alá.

Úgy jobban látszik az áramlás.


Ha megint belassul, és tényleg a vízforgatás csökken, az elég ritka jelenség, és nem is tudom, mitől lehet.

Gondolom a forgó rotort is szétszedted (csipesszel ki lehet szedni) mert azt se árt lemosni az algától, vízkőtől.

2016. márc. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!