Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Platti helyett xifó?

Platti helyett xifó?

Figyelt kérdés
Egy hónapja vettem 4 plattit, 1 hímet és 3 nőstényt. Azóta összeállt a csapat, semmi gond nincs velük, de már az érkezésük napján észrevettem, hogy az egyik csajszi jóval nagyobb, mint a többi. Sokkal nyúlánkabb és az úszója is inkább szögletes, mint kerek. A többi plattinak kerek, íves. Ekkor már gondoltam, hogy véletlenül xifót adtak. Legalább nőstényt. Nem szeretném visszavinni, mert nagyon jó fej és beilleszkedett az akváriumba is. Lehetséges, hogy össze tévesztették a két fajt? Vehetek mellé egy xifó hímet párnak? Vagy riválisa lenne platti hímnek? (A hím udvarol neki is.) 112 literes az akvárium, mellettük 10db lángvörös pontylazac, 7db panda páncélos harcsa és egy fiatal algaevő (anci) van.

2016. márc. 8. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:
csinálj képet róla....
2016. márc. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tessék:


[link]

2016. márc. 8. 22:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez tényleg egy xifó. Más halat már ne vegyél, így is határeset a létszám.
2016. márc. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!