Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » üdv. Ecsetalgával kapcsolatba...

üdv. Ecsetalgával kapcsolatba szeretnék segítséget. Hogyan tudnám megszüntetni az algásodást?

Figyelt kérdés
mert háromnaponta elszineződik az akvárium üvege és a vizben is látom az elpusztult algát uszkálni. Vettem Algumin plust, de hiába mosom ki az akváriumot és rakom bele a szert, minden ugyan ugy marad, továbbra is algásodik a víz.
2016. márc. 9. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Vagy tul sokat világítasz rossz neon csővel vagy besüt a nap az akváriumra de nekem a sera növénytáptol is algásodott aztán profito ra váltottam. Szóval melyik? Bővebben is leirhatnád a körülményeket! :)
2016. márc. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szia.daylight brilliant a neon cső.sera lemezes haltáppal etetek
2016. márc. 9. 21:05
 3/5 A kérdező kommentje:
ezidáig is ez a neonom volt.és ugyan ezzel etettem a halakat.de nemrég vettem három új halat és azóta kezdődött a problémám.mit kellene most hogy csináljak,tudnál tanácsot adni?
2016. márc. 9. 21:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Milyen halakat vettél és mekkora az aksi? Nem lehet hogy már cserés a neo csöved? Ezeket az alga elleni vegyszereket nem ajánlon mert nem tesz jót az akvárium élőlényeinek. Jó lenne tudni milyen halaid vannak :)
2016. márc. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért lenne fontos ha leirnád hány halad van, milyenek, mekkora akváriumba, milyen a szűrőd mert nagyon valószínű hogy magas az ammónia szinted ami nagyon kedvez az algáknak. Igyhogy kérlek irj le minden infot hogy tudjak segiteni
2016. márc. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!