Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Guppit egy 15 literes akváriumba?

Guppit egy 15 literes akváriumba?

Figyelt kérdés

Most kezdeném a hal tartást... nem szeretnék olyanba bele vágni amibe nem tudok...

Meg szeretném először próbálni, hogy mennyire bírom a gondját viselni a halaknak...

Egy 16 literes (vagy 15.. már fogalmam sincs)

Akváriumom van otthon...

Ha abba vennék egy alma csigát, és egy guppit, akkor meg élnének?

Valahol olvastam, hogy Szivárványos guppit 30 litertől ajánlott... És az Endler guppi megél a 20 literesben is.

De ha nekem nem sikerülne ez az egész halas dolog.. akkor nem szeretnék még egy akváriumra beruházni ://

Ha elél 15 literben.. Akkor ahhoz még mit szükséges vennem? A csiga nem lenne baj hozzá? Vagy a csiga helyett alga evő hal..? vagy úgy már nem biztos, hogy abban a helyben jól meglennének?

(Sajnálom.. ahogy látszik is.. még sosem volt halam.. csak utána olvastam egy pár dolognak)


(Azért gondoltam, hogy egy guppi elél 15 literben.. mivel még a nagyszüleim meséltél, hogy 10 literes akváriumokban tartottak több guppit is.. :) )



2016. márc. 20. 00:11
1 2
 11/13 anonim válasza:
0%
szerintem tarthatod. pici az a hal. elfér. csak megtámadja a csigát.
2016. márc. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
azt, h szerinted tarthatja még nagyon kevés ide, olvasd el az állatvédelmi törvényt...
2016. márc. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
#11, te még lakj egy 0,5m×0,8m×1,8m szobában, végülis pont elférsz
2016. márc. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!