Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy "halraj"-nk számít, ha...

Judysmith kérdése:

Egy "halraj"-nk számít, ha többféle páncélosharcsám van?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Korábban olvastam, hogy a páncélosharcsa rajban szeret lenni, ezért vettem többet, de nem volt a kereskedőnek egyféléből sok hala, ezért vettem 2-t, 2-t, 1-et, 1-et a különböző fajtából. (más színű, mintázatú)Szerintetek ettől még jó ez így?

Köszönöm a válaszokat!



2016. márc. 22. 17:14
1 2 3
 21/22 Platypus ***** válasza:
Az albínó páncélosharcsákban az a szép, hogy néha még a tenyésztő sem tudja milyen faj. A boltos meg pláne. Simán vehetsz 3X úgy tök egyforma albínókat, hogy közben 3 különböző fajt kapsz, és a kutya se mondja meg melyik-melyik ha nem egy halbiológus nézi...
2016. márc. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
34%
végre!!! remélem platypusnak máár elhiszi az a kretén. pár hozzászólásom eltűnt :D az az idióta sztem vagy 3 hónapig vissamenőleg lepontozhatta az összes 74 % válaszadót mivel egy fél nap alatt lehúzott 74% ról 69 re :D ennyi öröme legyen ,engem nem érdekel.
2016. márc. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!