Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kedves akvaristák, naphal...

Kedves akvaristák, naphal (lepomis gibbosus) rendszeres tenyésztése akváriumban megoldható?

Figyelt kérdés
ez a faj nem beakvarizált, meg aztán a természetben évszakok vannak, valahogyan kivitelezhető szerintetek a dolog? én tavaly tavasszal fogtam néhányat április elején, még az ívásuk előtt. néhány hónappal később le is ívtak, az ivadékokat sikerült felnevelni, de azóta semmi, az azóta felnőtt nálam született halak sem ívtak. fűtött akváriumban (720liter) tartom őket dél-amerikai sügérekkel. az akváriumban én két "évszakot" csinálok, néhány hónapig 25-26 fok, ezt követően 20-22 fok, a lakásban télen is min. 17-20 fok van, ennél sosem hidegebb a víz. Valakinek sikerült a naphalak rendszeres szaporítása?
2016. ápr. 4. 17:07
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Igen, sőt szeretem, egy b.@szott eszkimó vagyok...
2016. ápr. 8. 15:12
 12/12 A kérdező kommentje:
A kérdés lenne a lényeg.
2016. ápr. 8. 15:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!