Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mitől folyik a külső szűrőm?

Gergő82 kérdése:

Mitől folyik a külső szűrőm?

Figyelt kérdés
Sziasztok egy JBL cristalprofi e701 greenline szűrőm van és a legutóbb mikor szét szettem mert töltetet cseréltem azóta folyik reggelre egy nagy tócsa van a szűrő alatt és a szekrényem is teljesen szétázik a tömítések jók 1 éves kb a szűrő mi lehet a baj eddig soha nem volt ilyen pedig már cseréltem töltetet 2 szer is. előre is köszönöm a válaszokat.
2016. ápr. 20. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
A legvalószínűbb, hogy valamelyik illesztésnél ereszt. Vedd ki, rakd rá egy peremes műanyag tálcára és egy vödör vízzel üzemeltesd. Bekapcsolás után itasd szárazra a tálcát meg a szűrőt, majd figyeld az eseteges szivárgást. Nyugodtan folytasd a próbaüzemelést akár 1 napon keresztül is, majd kiderül a hiba.
2016. ápr. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
sztem tömítés. ha nem kened valamilyen kenőanyaggal, akkor a 3-4-5. szétszedés után várható a csepegés a tetranál, gondolom nálad is ez lehet a gond.
2016. ápr. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
mivel érdemes kenni a tömítéseket?
2016. ápr. 20. 18:43
 4/7 Agonoize ***** válasza:
lehet nem raktad vissza a tömitést rendesen én már jártam úgy,hogy tisztításnál kipergett a vödörbe aztán csodálkoztam mi a francért folyik a szűrő eddig semmi baja nem volt :D aztán vödör alján ott pihent a tömités...
2016. ápr. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tömítés rendben az van
2016. ápr. 20. 20:12
 6/7 anonim ***** válasza:
fehér vazelinnal a legegyszerűbb, pár száz forint a gyógyszertárba
2016. ápr. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát átkentem minden tömítést és ugyanúgy reggelre eresztett valahol a kosárnál valami illesztés lehet vagy nem tudom azt látom hogy honnan folyik de nem tudom miért a tömítés benne van és át van kenve vazelinnel.Csak egyféleképpen mehet bele a tömítés úgyhogy azt sem tudtam elrontani
2016. ápr. 25. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!