Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányoknak nem rossz érzés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak nem rossz érzés, hogy csak a testükre folyik sok fiúnak a nyála?

Figyelt kérdés

Sok lány szereti kirakni a mellét, fenekét(tekintdünk el attól, aki tényleg így szeret öltözni)

és gerjednek a mellére, testére.

de nem rossz érzés nekik, hogy mint egy tárgyra vágynak? Nem magára a lányra, csak a testére áll fel a cerka...


Nagy cickókat meg bárki plasztikázhat....



2014. júl. 16. 16:20
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
leszarják, hogy mi van a farkaddal, a többi lánynak akarnak tetszeni
2014. júl. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

tudod az egó nagy úr...és ők azt táplálják...nem hogy a lelkükben levő szeretet hiányt és boldogságra vágyást vennék észre...


21F

2014. júl. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az ilyen nőknek biztosan nem a figyelemfelkeltés a célja eleve ?!
2014. júl. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyepkent ez nem faj a csajnak, csak nedves lesz, de arra van a zsepi h letorold.
2014. júl. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
Mire folyjon, mire álljon, a kedvességére? A test a testre reagál.
2014. júl. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

én is úgy öltözködöm általában,egyszerűen azért mert így tetszik.persze van amikor nagyon visszafogottan öltözök,amihez épp kedvem van :)

kit érdekel,hogy mire folyik a pasik nyála? :D nem miattuk öltözök úgy ahogy,leginkább magam miatt. de ha nagyon kellene dönteni akkor is inkább a többi lány miatt,mert bennem is van egy verseny szellem. és csak utána érdekelnének a fiúk.

a lelkem? kit érdekel a lelkem,aki ismer annak ugyanolyan vagyok bundában is és meztelenül is :D

2014. júl. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egyetértek az 5-össel, nyilván mindenki a másik testére gerjed be, nem pedig a belső tulajdonságaira. Ez fiúkra, lányokra egyaránt igaz. Így nem rossz érzés egyáltalán, ha valaki csorgatja a nyálát a testem látványától.


De ahogy elnézem, amire te akartál kilyukadni, az valami egész más. A r*bancnak öltözött lányokat nem tudom sajnálni.

2014. júl. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Van csomó lány, aki a kettő között nem tud különbséget tenni, max. elkezdi, hogy hát rá tapadnak a csávók, mert ő bevállalós, trú/ríl, nem tapétavirág, mittudomén...
2014. júl. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
azokra a lányokra is feláll nekik, akik tök sima rövidnadrágot hordanak szexi seggel. és nem lehet elvárni, hogy csupa öt számmal nagyobb zsákokat hordjunk, csak mert néhány pasinak beindul az ösztöne:D
2014. júl. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem ez egy teljesen normális folyamat, nincsen benne semmi különös, hogy egy test begerjed egy másik testtől. De szerintem külön kell választani a testet a lélektől. Nekem az lenne a legjobb, ha valakivel kiélném a vágyaimat, akit csak úgy látásból megkívánok, viszont engem utána a lelke is érdekelne. Tehát miután a testi szükségletem kielégülne, utána már úgymond "tiszta tudattal", már elkezdene érdekelni az illető lánynak, nőnek a lelke is, és szeretném megismerni, amikor már a lelkére is tudok koncentrálni.

De ha jobban belegondolunk, így működik a vonzalom egy ismerkedésnél, mert először a külseje fog meg egy idegen embernek, és a kölcsönös szimpátia esetén jöhet az ismerkedés. Én ezt azzal egészítettem ki, hogy ilyen begerjesztő, izgató látványnál, mint például egy szép rövidnadrágos nővel, először jó lenne a szex, utána pedig szeretném megismerni, és ezt fejtettem ki fentebb. Ilyen vizuális inger esetén nem csoda, ha a férfiaknak először a a szex jut az eszébe, mert ilyenkor az ösztönök uralkodnak. Az lenne a furcsa, ha ez nem így lenne.

Csak a valóságban ennek fordítva szokott lenni a menetrendje, először van az ismerkedés, és aztán pedig valamikor később a szex, mert ugye az ember mégiscsak lelki, tudatos lény.

Persze amit írtam, az csak elmélet, mert a valóságban ha meglát az ember valakit, egy idegent az utcán, akit megkíván, akkor azzal jó eséllyel még beszélgetés sem lesz, nem hogy testi kapcsolat. Ez tehát az adott helyzettől is függ.

2014. júl. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!