Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tegnap hal pucolás volt mama...

Tegnap hal pucolás volt mama meg engedte hogy ki vegyek egyet mert meg sajnáltam én nagyon szerettem az állatokat bele raktam egy elég nagy dobozba teli vízel mit tegyek vele?

Figyelt kérdés
Meg szeretném tartani de meg fog halni nem járok mostanában olyan helyen ahol el lehetne engedni meg megint ki fognák akkor nem hozzám kerülne.Én nagyon szeretem az állatokat mit csináljak vele???

2016. ápr. 22. 11:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
Jelen pillanatban szenved, te pedig éppen nagy szereteted ellenére kínzod őt, jobb lenne neki már a fazékban, mint fuldokolni egy kicsi lavórban...
2016. ápr. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
Gyorsabban kéne gondolkozni, mint cselekedni, pláne ha jószándékodban tennél valamit, aztán csak bajt okozol. Az első jól írja.
2016. ápr. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi a nagyon értelmes válaszokat
2016. ápr. 22. 12:12
 4/12 anonim ***** válasza:
52%

Igen is értelmes válaszok...

Egy vadon élő halat nem tudsz otthon tartani egy dobozban... Az élő vízben van rengeteg mikro organizmus, rengeteg oxigén stb stb, míg a dobozodban csak egy nagy adag csapvíz, remélem valami jó kemény víz, ami valószínűleg marja is szerencsétlennek a szemét...

És nincs benne oxigén... Fuldoklik... Vagy öld meg és edd meg, hogy legyen értelme a halálának, vagy engedd szabadon a természetes élőhekén... De ezzel csak állatkínzást követsz el éppen a marha nagy állatszeretetedben... Te nem állat szerető vagy, hanem egy önző gyerek, aki halat akar...

2016. ápr. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

Semmit ne csinálj, hagyd a mamádnak, hogy megcsinálja kajának.

Így úgyis elpusztul, csak sokáig szenved előtte.

Vagy sürgősen vidd el egy tóba/folyóba.

2016. ápr. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
22%
De primitívek a hozzászólók!!! Ezért tart itt ez az ország! Mért lenne önző, főleg, ha még fiatal, nem tudja, mit tegyen, csak segíteni akart. Engedd szabadon, valami természetes vízben.
2016. ápr. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
35%

#6:


Veled az élen, mi? ;]

Berakni egy vergődő halat egy vizes dobozba, az aztán a segítség, ugye?

Az állatszeretetnek is vannak bizonyos határai, amit ha átlépnek, az már nem teljesen normális.

Te biztos az eső utáni gilisztákat is kétségbeesetten ásod vissza a földbe.

2016. ápr. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha még él holnap..
2016. ápr. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
5 válaszból 1 mondja azt, amit hallani szeretnél de te megis rahallgatsz es mindenki más hülye. Nem gyanús egy kicsit valami? Gondolom az életben is "mindig hulyekkel vagy körülvéve"....
2016. ápr. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Utolsó, te szerencsétlen! Olvasd már el, mit írtam, én is azt mondtam vigye természetes vízbe, csak nem támadtam rá, mert nem rosszindulatból csinálta.
2016. ápr. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!