Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kinek, mennyi idő alatt elett...

Kinek, mennyi idő alatt elett meg a guppy-ja, és hány óra fele pontosan. Esetleg milyen hasznos információ kell tudnom az ellésről?

Figyelt kérdés

Máma vettem egy guppy párt, és már nagyon szeretném ha lenne picike,:)

és ha ellett valakinek sokat akkor a későbiekben mit kezdett velük?

mind megtartottátok?

hány darab szokott általában lenni?


2010. ápr. 7. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:

nekünk kb 16.

megeszik a többiek, ha észrevesszük időben kivesszük a szülő halat, de van h csak szülés után mentünk meg pár kicsit az akváriumból, a többit felfalják a halak.

ha ivarérettek, akkor hamarosan lesz kishal, nem is egy. de lehet már eleve vemhesen hoztad el a lányt.

ha egyszer megtermékenyül, nincs is szüksége újabb párzásra, mert egy ideig szül halakat 4-5 hetente.

van egy akvarisztikás bolt a környékünkön, ott beveszik a kis halakat, ha elértek egy bizonyos nagyságot, kapunk érte más halakat, vagy halkaját stb.

2010. ápr. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen véletlenül kétszer irtam hasonló kérdést, de ez is sok újat adott számomra:)

van külön etetőd?

vagy két lélegeztető géped van h meg tudod oldani?

te szted mit csináljak ha nem szeretnék lélegeztetőt kettöt de a kicsiket ott akarom tartani,

már halottam pár hasznosat de hátha te jobbat mondasz:)

2010. ápr. 7. 19:28
 3/4 Salx Narval ***** válasza:
Bocs, hogy beleszólok.Egy légpumpáról,két akvárium is levegőztethető, kell venni egy Y elosztót,még egy csövet és porlasztókövet,nem árt mindegyik csőre tenni szabályozó szelepet is.Pár 100Ft-az egész.
2010. ápr. 10. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én nem foglalkozok velük ennyire komolyan, a kicsiknél nincs levegőztető, mégis felnőnek szépen:)

aki megteheti persze legyen meg stb, de mi nem veszünk nekik külön akváriumot, így is van még kutya, papagáj..:D

:)

amint picit felnőnek már adom is őket oda, 1-2-t hagyok meg.

2010. ápr. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!