Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az új kis guppik között van...

Az új kis guppik között van pár fekete is. Azok fiúk lesznek?

Figyelt kérdés
szüleikben színében nem volt fekete:)
2010. ápr. 7. 17:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

élénk fekete mert akkor valószínű.?!

örökölhették is más ágon, vagy még előző fiú termékenyítette meg az anyát és még idáig elraktározódott.

én úgy hallottam hogy az élénk színes intenzív színűek általában fiuk, és az "átlátszóbb" fakóbb színűek a lányok.

de ha nem így van ne haragudj még én is nagyon kezdő vagyok.

2010. ápr. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

előtte nem termékenyítette meg más fiú, mert nálunk nevelkedett a lány kiskorától kezdve:)

a normál ivarérett lányok világos színűek, farkukon pöttyök fordulhatnak elő és narancssárga, viszonylag egyformák.

a fiúk lehetnek annyi színűek, csak nem tudom, h az újan született kis guppikon már így látszana?:)

semmi gond, én is elég kezdő vagyok =)))

2010. ápr. 7. 21:00
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem biztos, lányok közt is van feketébb, sötétebb testű, lehet ez jött elő a mostani ivadékokon.
2010. ápr. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi:)
2010. ápr. 8. 09:29
 5/11 anonim válasza:
Az újszülött guppik teljesen színtelenek. Kb. 2-3 hónap mulva kezdenek szinesedni a hímek. Guppiban én még feketét nem láttam, nem lehetséges hogy egy mollid is lefialt és az óvé a fekete ivadék?
2010. ápr. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Előzőnek: Nem mind színtelen, vannak sötétebbek, nem teljesen feketék, de nem is áttetszőek.

Barátomnak van teljesen fekete hímje, igaz azt nem tudom milyen volt ivadéknak, mert felnőtten vettük.

Mostani ivadékaim közt is vannak sötétek, és biztos, hogy guppik (mivel nem tartok jelenleg mást, és láttam a szülést). Pár hónap, és kiderül mi lesz belőlük. Kicsit érzékenyebbek, mert a születés után belőlük pusztult el több (valószínű nem töltötték fel úszóhólyagjukat). Szerintem sötét testű nőstények, vagy fekete testű hímek lesznek.

2010. ápr. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Fekete hímek, és nőstény:

[link]

2010. ápr. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
az én nőstényem egy piros guppitól szült, előtte nem volt körülötte hím, és a kis guppik már születésükkor feketék voltak:)persze nem mind, de vagy 4en igen
2010. ápr. 13. 09:41
 9/11 A kérdező kommentje:

nem nincs mollim.

akkor nem tenném fel ezt a kérdést:)

2010. ápr. 13. 09:41
 10/11 anonim válasza:
65%
A képfeltöltőnek: Köszi a képet! Korábban még valóban nem láttam fekete guppikat. Csodálatosak!
2010. ápr. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!