Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy 500 literes akváriumba...

Egy 500 literes akváriumba mekkorára nőhet meg a szürkeharcsa?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert, ha eléri viszem vissza a tóba.
2016. máj. 3. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán egy méteresre.
2016. máj. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1 méteresre ? :D viccnek is gyenge. az akvárium nem lehet 50 cm-től szélesebb (mélyebb).
2016. máj. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
az akvárium 160 cm hosszú 55-57 cm mély és 50 cm széles
2016. máj. 3. 22:19
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
sztem ha megnő 50 cm-re már boldog lehetsz.
2016. máj. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csuka mellé ém nem tennék harcsát. Valamelyik alul fog maradni etetéskor. Vagy most már nem csukát szeretnél hanem harcsát? Ha megfelelő szűrésed van és nem gyülemlik fel az ammónia és a többi növekedést "gátló" méreganyag akkor nagyon nagyra nőlhet. De ha elér 30 cm et akkor vidd vissza. Bár ez attól függ hogy hogyan lesz berendezbe az akváriumod, lehet 30cm es ként se fog tudni megfordulni. Szóval maximum 30 cm es koráig tarthatod meg.
2016. máj. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Rákerestem a harcsára de rosszra kattintottam bocsi.Egyébként max 50 cm bár az is sok.

2016. máj. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!