Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Rizs meg maradna akváriumban?

Rizs meg maradna akváriumban?

Figyelt kérdés
Lessz egy bettás akim, és arra gondoltam ültetek bele rizst. Megmaradna?
2016. máj. 6. 15:38
 1/6 anonim válasza:
és ugyan minek akarsz bele rizst ültetni?
2016. máj. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
első válaszoló szerintem azért mert a betta rizsföldeken él
2016. máj. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen,gondoltam ettől biotóp lenne
2016. máj. 6. 16:04
 4/6 anonim válasza:
Inkább úgy mondd hogy: "a betta rizsföldeken IS él" mivel nem az a természetes élőhelye az egy ember alkotta élőhely a természetben sűrűn benőtt mocsarakban található meg és csak a vad változat a természetben nem fátyolos és nem is színes hanem egy egyszerű barna kis hal rövid úszókkal sokaknak nem tetszene nekem például tetszik a vad típus meg a többi vad betta ami még nincs széttenyésztve.
2016. máj. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Platypus ***** válasza:
Nem is rossz ötlet. Elméletben semmi akadályát nem látom, hogy miért is ne maradna meg akváriumban. Viszont vetőmagot nem lesz egyszerű szerezni. A fogyasztásra kész rizsszem már teljesen életképtelen állapotban van. Az alföldön termesztenek rizst, szóval valahol biztosan lehet kapni vetőmagot, de hogy konkrétan hol arról ötletem sincs.
2016. máj. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És mondjuk vízipálma,vagy csavart szittyó?
2016. máj. 6. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!