Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Adhatok-e aranyhaltápot...

Adhatok-e aranyhaltápot kisebb akváriumi díszhalaknak?

Figyelt kérdés
Guppy, sügérfélék, algaevő, platty, ilyesmi halaim vannak. Most kaptam egy csomó aranyhaltápot de nem tudom, hogy az összetevői árthatnak-e nekik.
2010. ápr. 9. 13:03
 1/2 Salx Narval ***** válasza:
Szia. Nekem is maradt egy nagy doboz aranyhaltápom, az enyém fekete bors nagyságú, színes golyókból áll.A leírás szerint minden van benne, vitaminok,nyomelemek,növényi és állati eredetű granulátum is.Én összeroppantom és úgy látom, hogy ízlik a halaknak.Guppim,plattim, ancim,nekem is van, ők eszegetik, persze néha-néha kapnak csak belőle.A vitorlásokat nem érdekli, de ők más tápot sem esznek meg.Kizárt dolognak tartom, hogy más halakra veszélyes anyagot tartalmazhat egy táp, hiszen nem lehet tudni, hogy milyen halakkal van együtt tartva.Morzsold szét, hogy betudják kapni és próbáld ki.Apránként szépen megeszegetik, de mást is adj, ne csak ezt.
2010. ápr. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már ki is próbáltam, és valóban ízlik nekik így!
2010. ápr. 19. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!