Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kitisztítottam hipoval a...

Kitisztítottam hipoval a növényt vissza tehetem?

Figyelt kérdés

Kicsit fertőtlenítő szaga van még...

vissza tehetném a guppik közé?



2016. máj. 14. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

teheted a kukába

sosem használunk ilyet akváriumhoz való cuccokhoz..

ecet a max, ami természetes és mégis jó. meg esetleg még szódabikarbóna. de ezek után is alaposan elmossuk vízzel.

hipót tilos használni. ne tedd vissza.

2016. máj. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Ilyen alacsony szintű humorérzékkel nem kéne a nyilvánosság előtt csillogtatnod nemlétező tehetségedet!
2016. máj. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36%
Ezek szerint műnövényről van szó. Addig áztasd vízben többszöri csere mellett, amíg már nincs szaga, akkor teheted vissza.
2016. máj. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Salx Narval ***** válasza:
Amíg szaga van semmiképp, tedd egy nagyobb befőttes üvegben az ablakba és cserélgesd a vizet pár napig. Nagy eséllyel megégetted és pár nap alatt tönkremegy, ha nagyon híg volt az oldat akkor talán gyökérzet túléli és még hozhat új levelet de nem valószínű. Legközelebb ne hipóval fertőtlenítsd a növényeket vannak erre a célra gyártott humánusabb szerek is.
2016. máj. 15. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vegyél inkább igazi növényeket szerintem.
2016. máj. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Áztasd sokáig , max 5 perc!

Én maga az akváriumot hipóztam ki és SEMMI BAJ nem volt.

De fogalmazni jobban kéne tudni mert most nem tudom mi van itt.A (mű)növényt nem kitisztítod , hanem megtisztítod.Nekem teljes szettem van,amikben van klór - kártevő szer eltávolító csepp is van.Ha vegyszer kerül a vízbe szerezz be egy ilyet és csepegtess!

2016. máj. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1# vagyok. nem légből kapottan írtam, hanem vegyész vagyok, tudom mit csinál a hipó. nem szabad akváriumhoz használni...
2016. máj. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!