Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Vásárolnék egy használt...

Idus kérdése:

Vásárolnék egy használt akváriumot, de a két oldalára és a hátára telibe kövek vannak ragasztva, ami nekem nem tetszik! Hogy tudnám eltávolítani, hogy az akvárium ne sérüljön és szép maradjon?

Figyelt kérdés
2016. máj. 15. 08:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem szoktak köveket ragasztani. Hungarocell ből vagy más anyagból szoktak hátteret csinálni, ami ugy van faragva hogy "kőszerű" legyen. Ha bele van ragasztva az gáz. Keress olyat ami nincs hátterezvr! :)
2016. máj. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szépen sehogy!

A ragasztó helye ott marad,opálos lesz azon a helyen az üveg.

Amelyik vegyszer leszedi a ragasztót,az megkezdi az akvárium ragasztását is.

2016. máj. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hàt ezt sajnos nem lehet kivitelezni. De ha nem tetszik a háttér akkor ráfeszíthetsz egy az egyben valami krumpliháló szerűséget és mögé valami mohát és akkor idővel nagyon szép és természetes mohafal lesz helyette.
2016. máj. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Második vagyok.


Tegyél helyette olyat,ami tetszik.

Én is háttérrel vettem az akváriumom,ami iszaptenger volt már az előző tulajnál ecsetalgával.Nem tudtam szépen lesikálni,lekapartam az egésszet,és csináltam bele olyan hátteret,ami tetszik.

2016. máj. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyet nem vennék meg! Túl sok vele a baj!
2016. máj. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 elwera ***** válasza:

szerintem annyira nem drága egy új akvárium, nézd:

[link]

2016. máj. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!