Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen állat fér meg jól az...

Milyen állat fér meg jól az aranyhalakkal? Van valami tetszetős, igénytelen élőlény ami nem kerül sokba és az aranyhalakkal is jól kijön? (A guppyk nem bírták a strapát)

Figyelt kérdés
2010. ápr. 11. 22:57
 1/3 anonim válasza:

Bocs erre nem tudok választ adni de azt mondom ha ékszerteknősöd van vagy bármilyen ialyen halak ne tedd közélyük hiszen egy guppy a teknős egész nappi kajája.

Szia

2010. ápr. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem az algaevőharcsa megfelelő erre a célra. Én tapasztalatból mondom, hogy még ágyút is sütögethetsz mellette, az sem érdekli, ez semmitől nem hal meg. Persze lehet, hogy csak az enyém ilyen.:D
2010. ápr. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Még az előzö vagyok: A tetszetős helyett inkább aranyosnak nevezném az algaevőharcsát.:D
2010. ápr. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!