Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tetra ex 1200 külsőszűrő cső...

Tetra ex 1200 külsőszűrő cső elhelyezése?

Figyelt kérdés
sziasztok van egy Tetra ex 1200 as külső szűrőm, régóta üzemel, viszont az akva oldalfalán csak elöl tudom lehozni a csövet, ott van a szívóága, talajtol 3-5 cm kb. Akváriumom átrendezésre kerül, mivel az előző megoldás elég csúnyácska azért arra gondoltam hogy az akva oldal belső falán hoznám le a szívó csövet, végig a kövek alatt a külső oldal falig, és a talajbol kiálna kb 2 cm, ez igy jó megoldás lehetne? hogy a talajbol áll ki fölfele? igy szépen nézne ki, és az oldalfal hátsó sarkában menne le a cső, amit a dekorációk tökéletesen eltüntetnének, ill a hátsó növények, kérdés az hogy fölfele a talajbol kiemelkedve ugyon olyan hatékony lenne e? valaki esetleg használja ezt a módszert?

2016. júl. 2. 11:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát elég érdekesen hangzik :D

Viszont van rajta valamilyen rács, ugye? Nehogy egy hal feje beleszoruljon :D Én amennyire csak lehet, elrejteném a szívócsövet.

Mondjuk én sajnos sehogy sem bírtam, mert egy 18 literes garnélás akváriumomba ma vettem akasztós szűrőt. (garnélavédelmi okokból :D) Csak az oldalfal közepére tudtam akasztani, úgyhogy a szívó ág egy ráhúzott szivaccsal a bal oldal közepén van :D Nem esztétikus, de remélem ha nőnek a növények makd elé tudok tenni vmit

2016. júl. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!