Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Geophagus winemilleri-t...

Geophagus winemilleri-t milyen más halakkal lehet tartani? Gondolok én a pontylazacokra, vitorlásokra, diszkoszokra, elevenszülő halakra.

Figyelt kérdés

2016. júl. 3. 23:28
 1/7 anonim ***** válasza:
amik szintén lágy vizet igényelnek. az elevenszülők nem ilyenek... legalább 180x60 cm-es akvárium kell a tartásukhoz és max 10 nk -s víz. tudod ezt biztosítani számukra? ha nem akkor ne erőltesd ezt a fajt. (sztem nem mert akkor nem kérdeztél volna akkora marhaságot, h elevenszülőkkel tartható-e)
2016. júl. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
amivel én tarsítanám: festivus, severum, valamilyen tilapia
2016. júl. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem tudtam hogy lágy vizet igényel :(

De a Sziámi ormányosmárna is olyan 2,8-8,5 NK° közötti és mégis megél a 20 Nk° körüli vízben is.

2016. júl. 4. 10:26
 4/7 anonim ***** válasza:
a diszhalinfonak nem kell mindent készpénznek venni. a seriously fish max 15 nk-t ír. ha nem olvasol utána akkor hogy akarod normálisan tartani? én ( minden normális akvarista) ha kinézek egy halat akkor a lehető legtöbb tudományos cikket, leírást, megkeresem neten az adott halról, h normálisan tudjam tartani. te miért nem ezt a magatartást követed?
2016. júl. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az optimális, meg az elél két külön fogalom. a kutya is megél láncon is meg 200 m2-es kertben is, de gondolom a különbséget érzed te is a kettőt között. vagy az életfogytos rabok is elélnek kérdés, h milyen minőségben.
2016. júl. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

egy hiteles oldal:


[link]



ez 143 ppm-et ít amit osztani 17,8 al, h megkapd az nk-t, tehát max 8 nk -s vizet ír, azért mondtam ,h 10nk alatt maradjon. a diszkoszt szintén 10 nk körüli vízben kell tartani. olvass , tanulj sokat vagy maradj akommersz halaknál, gondolom nem az a célod ,h legyilkold ezeket a szép halakat.

2016. júl. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát nem!
2016. júl. 4. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!