Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van egy (kb. ) 30 literes...

Van egy (kb. ) 30 literes aksim, majdnem fél éve működik,2 halam van benne (sajnos 3 meghalt,2 hasvízkor szerűségben 1 pedig nem tudom miért :s) és rengeteg csiga, mit rakhatok még bele? Garnélán és csiga evő csigán gondolkodok.

Figyelt kérdés

2016. júl. 4. 12:14
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
milyen hal? látatlanban is nem! valószínű a rossz tartási körülmények miatt pusztultak el ezek is, addig ne vegyél amíg nem tudod, h mi volt a baj. milyen szűrő? mennyi vizet cserélsz?
2016. júl. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

milyen halak vannak benne? nagyon kevés hal érzi jól magát 30 literben. valószínűleg ezért haltak meg.

én növényeket raknék bele és garnélát. a csigák is jó pofák,de megeszik a növényeket.

2016. júl. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2 Guppi van most benne. Azért haltak meg (illetve valószínűleg ezért) mert amikor vizet cseréltem (kb 40%-osat szoktam 2-3 hetente) akkor hidegvízzel töltöttem fel és nem tudtam hogy inkább meleggel kellet volna. Az az 1 ami nem tudom miért halt meg az pedig az oldalára fekve vergődött és szerintem az úszóhólyagjával volt gond. Nem mondanám magamat nagyon nagyon kezdőnek. Szűrőből az utólsó meghalt halam előtt cseréltünk nagyobbra aminek a neve: EHEIM pickup45.
2016. júl. 4. 12:28
 4/6 A kérdező kommentje:
Növények... Jó ötlet. A garnélákhoz mikk kellenek?
2016. júl. 4. 12:30
 5/6 anonim ***** válasza:
aki nem kezdő az tudja, h közel azonos vízzel kell cserélni, főleg ha 40% ról van szó... egy hőmérő 200 ft, ne ezen múljon már. 30 liter 3-4 hím guppynak elég. mást ne vegyél.
2016. júl. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
halakkal nem érdemes garnit tartani bárki bármit mond (esetleg nano hallal) , mert cseszegetik, stresszelik a halak őket. pár napja , volt egy kérdés, mert a csávó nem tudja etetni a garnélákat, mert a halak megeszik előlük...
2016. júl. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!