Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kaptam 2 napja egy aranyhalat,...

Kaptam 2 napja egy aranyhalat, eddig nem volt vele semmi baj. De most egy növény aljánál van mozdulatlanul. Mitől lehet ez? Beteg, vagy csak alszik vagy mi? Ha megpiszkáltam odébbúszott amúgy is úszkál néha csak sokat "ül" ott. Nagyon ilyesztö.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 15. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Írj több infót.. :) Mekkora akvárium? (Aranyhalnak minimum 100 L kell) Szűrő, levegőztető stb. van-e? Lehet hirtelen raktad vízbe stb. Millió dolog lehet.
2010. ápr. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet hasvízkóros, de akkor a hasa is nagy lenne.
2010. ápr. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha fátyolfarkú, azok sokat "ülnek" a földön, lehúzza a farkuk. Az enyémek is leülnek és makkegészségesek amúgy, naponta megvan h mikor szeretnek úszkálni pár órát, kotorászni, amúgy vhol pihennek a növények mellett.
2010. ápr. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
25 literes, de még nagyon kicsi az aranyhal. nincs felpuffadva a hasa egészségesnek tűnik. lehet akkor hogy alszik? megkérdeztem szakértöt, aztmondta h lehet egyelöre kicsiben tartani. amúgy fátyolfarkú, köszi, egy kicsit megnyugodtam. nem lesz akkor semmi baja ha neked is van?
2010. ápr. 15. 21:35
 5/8 anonim ***** válasza:
De lesz.Meg fognak dögleni.Ahogy már említették elöttem MIN 100liter akvárium pár aranyhalnak(kb4).Függetlenül attol hogy milyen pici,kevés ez a hely neki.Nem megfelelő tartási körülmények mellett fel fogja dobni az uszonyát.
2010. ápr. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de már voltak aranyhalaim ugyanebben az akváriumban 3man és semmi bajuk nem volt tök boldogok voltak! csakk arra voltam kiváncsi hogy ez betegsége vagy csak alszik...
2010. ápr. 16. 18:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha volt aranyhalad mért nem tudod eldönteni hogy normális e?Amugy min 100literes akvárium kell neki!Amugy mi letta régi halaiddal amik oyan tök boldogak voltak mert a száluk mosolygott?Meghaltak fél év után?
2010. ápr. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
volt már, és ilyen nem volt még... azért kérdeztem mert még nem volt fátyolfarkúm és nem csinált ilyet... nem haltak meg fél év után, sokáig éltek... nem kell bunkónak lenni csak mert te 100 literesben tartod nekem meg igy is jólérzik magukat!
2010. ápr. 17. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!