Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Halak szaporítása?

Halak szaporítása?

Figyelt kérdés
Szeretnék halakat szaporítani, de nem tudom hogyan kezdjek hozzá, hogy rendezzem be az akváriumot, milyen körülményeket biztosítsak, milyen halat szaporítsak?
2016. júl. 16. 17:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
b@sszátok meg hogy a másik hozá szólásomat is lepontoztátok
2016. júl. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 toma781 ***** válasza:
Mért zavar ha le pontoznak? Azért találták ki ha valaki ír valamit akkor azt lehessen értékelni. És nagyon kiálsz amellett hogy amit írtál az így van pedig nem. Nagyon ritka hogy egy eladő kicsit is ismerje a halakat. Egyszer már le is írtam hogy nekem most nemrég aranysügeret akart adni az orange leleupi helyett. Volt olyan is hogy azt mondták hogy 80 literben tarthatok egy csapat tetrát aminek 120 liter kell. A boltosok nem ismerik a halakat és azok igényeit.
2016. júl. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!