Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Akváriumi halakat pl bettát...

Feketeruhasember kérdése:

Akváriumi halakat pl bettát visszavesznek boltokban ha már nem tudom gondozni?

Figyelt kérdés
2016. júl. 31. 17:59
 1/9 A kérdező kommentje:
Természetesen nem várnám hogy fizessék vissza az árát. Csak hogy boldogan megfelelő körülmények között élje le a hátra lévő életét.
2016. júl. 31. 17:59
 2/9 anonim ***** válasza:
25%
ingyen biztos, ha nincs olyan szar állapotban. más kérdés, h minek vetted akkor meg? először kell a megfelelő körülményt kell kialakítani és a legvégén az állatot..
2016. júl. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
de inkább más akvaristának adnám oda, mert a boltok nem arról híresek ,h megfelelően bánnának a bettákkal...
2016. júl. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csak a munkám miatt változni fog az az idő amit otthon tudok tölteni. Ha hetekig nincs aki etesse meg úgy mindent megcsináljon amit egy akváriummal kell (vannak ott emberek, de hülyék hozzá mind és elmagyarázni sem lehet mert nem is érdekli őket.) Így majd lehet el kell ajándékoznom. Hol tehetem meg? Van ilyen fórum valahol?
2016. júl. 31. 18:18
 5/9 anonim ***** válasza:
93%

szerintem ha itt felajánlod, és beleírod, hogy helyileg hol vagy, előbb-utóbb valaki elviszi.

mondjuk


"Elajándékoznám akváriumomat, halakkal?"

Bp XXX. kerületben elvihetők.


ha itt kitörlik a moderátorok, (mert itt mindent kitörölnek, csak a 186-szorra kitett egyforma kérdések nem zavarják őket) akkor keress rá a böngészőben, hogy akvarisztikai fórum, vagy halfelvásárlás, és biztosan kidob valamit.


Akvarisztikai kereskedéssel szerintem ne próbálkozz, ha csak nem olyan kis helyen, ahol a tulaj vezeti a boltot, mert nem fogják átvenni az esetleges fertőzés miatt.

2016. júl. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Vagy még jobb

"Hol, milyen fórumon ajándékozhatnám el az akváriumomat/halaimat?"

ebbe nem köthetnek bele a drága moderátorok sem

2016. júl. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

:D ilyen marhaságokat 63% os. facebookn pár óra alatt talál gazdát...


[link]

2016. júl. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nem marhaság, én spec nem vagyok fenn a facebookon, és sok ember van rajtam kívül is, aki nincs fenn.

de ha fenn van a facebookon, akkor nyilván a tiéd jobb tipp

2016. júl. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
akkor becsülendő a hozzáállásod kérdező, remélem jó gazdát találsz neki.
2016. júl. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!