Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 80 litertes akváriumba milyen...

80 litertes akváriumba milyen növényt, halat ajánlatok? Leirtam mi van.

Figyelt kérdés
Aponogeton növényem van, ami elég nagy méretűre nő igen gyorsan. Valami kisebbre gondoltam, aminek elég a közepes világitás. Ezen kivül anubias nana van mangrovera kötözve, valamint van úszónövényem ami irdatlan gyorsasággal szaporodik igy ezt rendszeresen ritkitom. Halak: panda cory 5 db, barna cory (aeneus) 2x, anci 2 felnőtt 3 kicsi, xipho 4x, molly kb 10-15 (állandóan szaporodnak de megfelelő méretnél túladok rajtuk), guppy kb 10, platty x3. A halfajtok amiket szeretek azok éppen ezek, szóval ezekből kellene megfelelő kombináció, vagy egy-két fajjal kevesebb de akkor tennék helyette neonokat vagy hasonló kistestű csapathalat ami megfér mollyval, guppyval..
2016. aug. 4. 09:39
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
46%
ancit se tarts meg, mert területvédők ,ha a kicsi megnő ivarérett lesz akkor harcok lehetnek.
2016. aug. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
46%
nem lesz jó ,de látom ,te az a kérdező vagy akit nem fognak érdekelni a válaszok, kivéve azok amelyek nem mondanak neked ellent.
2016. aug. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Nekem a 3 anci+7 cory+10 neon mellett nagyon üres lenne.. Mert 10 ebből csak talajközeli, a középső rétegre menne a 10 neon a felsőre már semmi. Valami jobb ötlete valakinek? Azért 80 liter nem olyan kicsi.. Ami tetszik az pl a rasbora heteromorpha csak az inkább bolha (már bocsánat), mint hal egy ekkora akiban. De el tudnám képzelni olyan változatát, hogy 10 neon, 10 ilyen kis razbora meg a talajmentiek. Ez milyen lenne? Akkor teljes növénykészlet-csere is lenne szóval nagyobb munka. Pl vizilándzsa,l az szép, de akkor világitást is kell cserélnem erősebbre.
2016. aug. 4. 12:07
 14/22 A kérdező kommentje:
Valiznériát akartam irni.
2016. aug. 4. 12:10
 15/22 anonim ***** válasza:
szűrőről továbbra se tudni semmit. 10 neon +10 nano hal az mehetne egy csapat coryval, én az ancikat is kihagynám ekkora helyre elég egy talajlakó.
2016. aug. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
ez nagyon sok hal 80 literre. A mollyk plattik azért terhelik a vizet rendesen. Ne hozz bele új halat. remélem külső szűrőd van, mert ilyen terhelésű víznél nem sokat ér a belső
2016. aug. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Ok, akkor ha nem tartok többet mollyt meg xiphot, mert látom ezeknek 90 illetve 100 liter az alsó határ (habár ide nagyobb számú hal a megengedett mint amit én szeretnék megtartani) helyette mit lehetne, ami elevenszülő? A 7-8 éves ancimat meg hadd tartsam már meg, megszokta a helyét és akárkire nem is biznám '_'. A pontylazacok meg NEM tetszenek, sem a razbórák, sem semmi ami ikrázó kivéve a corykat. És ha én nem szeretem a csokit akkor nem eszem meg.. Az a nano faj tetszik csak, amit mondtam, esetleg.
2016. aug. 5. 13:09
 18/22 A kérdező kommentje:
Atman belső szűrő van, 600 l/h aktivszénnel bővitve.
2016. aug. 5. 13:13
 19/22 anonim ***** válasza:
aktív szenet minek használod?
2016. aug. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Olvass utána.
2016. aug. 5. 13:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!