Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen harcsafajták vannak...

Milyen harcsafajták vannak amik 1 m -nél nem nőnek nagyobbra és élőhallal is etethetők? Lesőharcsa?

Figyelt kérdés
Nem akarok nehezen beszerezhető drága és kényes halakt,valami szívósabb fajtát,gondoltam a lesőharcsára ismha azzal van valakinek tapasztalata írja le azt is.Bár a leső nagyra nő a természetben.
2016. aug. 27. 14:14
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Azért,a leső nem is érdekel már,a békára szavazok,de neki is csinálok egy nagyot,a szűrűs meg lesz oldva búvárszivattyú segítségével,mert olyat akarunk aminek csak egyik oldala üveg a másik 3 maga a fal lenne a házban amit kiraknék nagy kövekkel,így lesz neki helye bőven,egyedül lesz tartva,csak néhány hazai halat rakok be mellé,gondoltam itt kárászokra,azokat eheti mert van bőven.
2016. aug. 28. 13:11
 12/16 anonim ***** válasza:
45%
nem vagy túlzottan képbe... szűrés nem lesz? akkor az egy pöcegödör lesz... egy tó méretű tehát több 10 ezer 100 ezer literes akva kellene, h abba szűrő ne kelljen. ilyen kis kava 2000-3000 ezer literes vize rothadni fog, a kárász maradványoktól, a bomló fehérjéktől. ha nem lennél fogalmatlan akkor vágnád,h a ragadozók szennyezik a legjobban a vizet,hozzájuk kell a legjobb biológia szűrés, ha nincs pénzed szűrőre akkor felejtsd el a dolgot, mert csak a halat fogod kínozni...
2016. aug. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
ki mondta hogy nem lesz szűrés?Természetesen lesz mert a halszagot nagyon nem szeretem,csak épp nem a megszokott bolti módon.
2016. aug. 29. 11:32
 14/16 anonim ***** válasza:
akkor ok, nem szóltam, félreértettem.
2016. aug. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
a boltba nem tartják őket, hanem átmenetileg ott vannak amíg el nem adják őket. ami ott folyik az állatkínzás.
2016. aug. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Semmi gond,megértem hogy aggódtok mert sok az olyan akvarista aki leszarja a halak egészségét és hozzá nem értő módon minden hülyeséget csinálnak,majd a hal látja kárát,én nem szeretnék így csinálni,csak kíváncsi voltam hogy a leső milyen tulajdonságokkal bír,de így nem érdekel,a békaharcsa marad kárászokkal és kész,az kezelhető,köszönöm az eddigi segítséget
2016. aug. 29. 13:00
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!