Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen halakat rakhatok az...

Milyen halakat rakhatok az akváriumba ha a vizem pH 8.2? Vagy inkáb csökkentem kellne a pH-t_

Figyelt kérdés

2016. szept. 1. 17:36
1 2
 1/13 anonim válasza:
14%
ruszlit
2016. szept. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
15%
elvenszülők , afrikai sügérek. mekkora helyre?
2016. szept. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
37%
nem olvastad el a másik kérdésbe, h a manado miatt ment fel a ph, pár vízcsere után megint 7,4 körül lesz amibe gond nélkül tartható neon. azoknak jó a közép-kemény víz.
2016. szept. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%
kicsit túlpörögtél, nyugodjál le :D
2016. szept. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ne baszkuráld a pH-t, nem értesz hozzá!
2016. szept. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem értek hozzá. Ezért kédezek.
2016. szept. 2. 00:11
 7/13 anonim ***** válasza:

Akkor a kérdésedre a válasz, hogy beakvarizált halakat tartsál, amik tarthatóak csapvízben. Ne tarts kényesebb, szigorúan lágy vízben tartandó halakt.

Ezen kívül a pH összefügg az oldott CO2-vel, és a keménységgel, ezért önmagában a pH-t nem is nagyon lehet, nem is tudod, meg nem is szabad változtatgatni .

2016. szept. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
0%
Tegyél bele eleven szülőket: guppit, szifót, a természetes színűek tovább élnek, tehát ne feketét pl. Egy két "házmestert" (talajtakarítók) illetve algaevőt és nagyon keveset adj nekik enni, mert ezzel szokták elrontani a víz kémiáját. Szárított bolha, és lapkás vitamin, a kaja. Semmi élő, így elkerülhető a fertőzés. A halak száma pedig 6-8 literenként 1.
2016. szept. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az előző válaszolónak kivétel nélkül mindegyik mondatát úgy ahogy van, figyelmen kívül hagyhatod.

Már jelentettem, hogy hülyeségeket beszél, csak arra az esetre írom ezt, ha mégse törölnék.

2016. szept. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
szerintem direkt ad rossz tanácsokat ennyire valaki nem lehet ostoba...
2016. szept. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!