Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogy került a földre a neonhal...

Hogy került a földre a neonhalam, miért pusztul el vemhesség közben az összes lány guppim?

Figyelt kérdés

bementem a szobába, semmi gond nem volt, aztán 10 perc mulva megint, és ott volt egy elpusztult neonhal az akváriumtól 1 méterre a padlón. fogalmam sincs, hogy "ugorhatott" ki... :S:S


sokszor vemhesek a guppijaim, mert mindig van hím mellettük, és az utolsó napokban, amikor már akkorák, mint egy hordó, elpusztulnak. az összes, benne a kishalakkal:S:( annyira sajnálom őket, még sosem született guppink, mert mindig elpusztultak valami miatt :(


2010. ápr. 21. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is a szifóm múltkor kiugrott,de hála istennek időben érkeztem és nem pusztult el.Javaslom tégy valamit az akváriumra,üveglapot vagy valamit ami megakadályozza,hogy kiugorjon!!!!A guppik lehet,hogy még fiatalok voltak és nem bírták a szülést vagy csipkedték őket.
2010. ápr. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
van rajta üveglap :) egy picike rés van rajta, main a kaját adjuk be, kb 2 ujjnyi. marha akrobata volt ez a kis halacska
2010. ápr. 21. 17:42
 3/4 anonim ***** válasza:
anyukám guppikat tenyészt és ezért merek írni hátha segít. ő általában mikor észreveszi hogy vemhesek a guppik akkor különrakja a nőstényeket a hímektől sőt aztán pedig szülés után az anyákat különrakja az ivadékoktól. a neonhaladnak meg szerintem vmi radar problémája lehet, mint pl a bálnáknál mikor kiúsznak a partra,márcsak azért is gondolom ezt mert ők csoportban úsznak szinkronban,más nem lehet.
2010. ápr. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen:):)
2010. ápr. 24. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!