Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi baja lehet az aranyhalamnak...

Mi baja lehet az aranyhalamnak és a mollyhalamnak?

Figyelt kérdés
az egyik molly halam meghalt :S már itt volt jópár hónapja és tegnap reggel elpusztulva találtam, szeme nem volt és megvolt tépve a farka...2 molly és 3 aranyhalam van egy akváriumban.lehetséges hogy az aranyhalak megtépték? most a másik molly halamnak pedig valami merevedése van/volt egy S betűt vett fel az alakja, és megvolt merevedve..:S ez mitől lehet? adtam neki tegnap gyógytápot, most jól van...de akkor is mitől jöhetettki? az egyik aranyhalam orránál pedig olyan mintha levált volna a pikkely...két nagy folt lett ott...igaz most sokat nőttek, de attól nemkéne anak ott lennie nem? adtam nekik is gyógytápot, de valaki tud valami konkrétat mondani hogy mibajuk lehetett?
2010. ápr. 21. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:

a mollyval valószinüleg összeverekedtek és megtépték egymást, nem biztos, talán,

a másik molly nem lehet h valami görcs féleség fogta el?

van vízmelegítőd?

nem lehet h tul gyorsan hideg vizből melegre lett rakva, vagy pont fordítva?

van valami akváriumi díszed esetleg ahova odatudják nyomni a többiek?

ezek egyik sem biztos , egyenlőre találgatni lehet.

2010. ápr. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az aranyhal az egyik legagresszívabb halfajta,semmiképpen nem szabad más fajtájú halakkal összerakni
2010. ápr. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát amikor megvettem őket akor épp az hogy a mollyk piszkálták az aranyhalakat, az amelyik megdöglött nagyon agreszív volt, csak az bántotta az a ranyahalakat, ami még él, és már jobban van, az a fiú molly és ő nem nyúl hozzájuk de a nagyok sem hozzá
2010. ápr. 22. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!