Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Apro szunyogok az akvariumomban?

Apro szunyogok az akvariumomban?

Figyelt kérdés
Udv mindenkinek. Arra lettem figyelmes hogy az akvariumom mellet rengetegapro baba szunyog van. Olyan fel centisek, es zoldek, de teljesen olyanok mint egy kis szunyog. Teljesen zarva van az akvariumom, csak egy apro res van a kabeleknek. Ezek mar a akvariumomban keltek volna ki, vagy mashonnan jottek? Es esetleg ezeket meg lehet etetni a halakkal, vagy inkabb ne? A valaszokat elore koszonom.

2016. szept. 16. 22:44
 1/4 Laca3312 válasza:

Amikor nekem halaim voltak próbáltam ismétlem próbáltam a természet példája alapján etetni őket! Tehát nem mentem el Kongóba, hanem főztem ki marhaszivet, csirkemájat,vizibolha, szúnyoglárva, giliszta (összevágva-leforrázva-megtisztítva) stb....

Én azt mondom ha eszik hagy egyék mert nálunk nincs mérgező rovarok todomásom szerint!

2016. szept. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem máshonnan mentek oda, különben a halak megették volna őket lárva korukban. De bármi megtörténhet, néha csodás túlélők vannak a természetben. Ha meg tudod őket fogni, simán feletetheted őket a halakkal.


(Első! Mert a természetben a halak aztán jó sok marhaszívet, meg csirkemájat esznek...)

2016. szept. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kosonom, ment a zold :) Elegge lassuak nem is hiszem, hog tenyleg szunyogok lennenek, mert larvakent megettek volna oket, de elegge ugy neztek ki :) mindenesetre akkor szerintem ha legkozelebb ilyen lesz, akkor is megetetem veluk, legutobb is ertekeltek :)
2016. szept. 29. 16:29
 4/4 Laca3312 válasza:

Második:!

Tudom hogy nem marhaszivet esznek a természetben, de nem is SERA vagy Fressnapf szines haltápot!

Ezért irtam hogy nem megyek el Kongo- ba búvárkodni hogy összefogdossam a természetes eledelüket hanem magam állítom össze a szükséges tápanyagokat és nem a bolti szines pehely szarokat adom aminek semmi tápértéke de jó drága!

2016. szept. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!