Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hany wattos vizmelegito kell?

Hany wattos vizmelegito kell?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az akvariumomba szeretnek vizfutot, csak nem tudom hany wattos kellene :) Az akvariumom 140 literes, 25 fokra szeretnem felfuteni. Tudnatok esetleg ajanlani vizmelegitoket? Akkor kifejezetten azt kresnem a vasarlasnal :) Lehetoleg olyat szeretnek, amin be lehet allitani, hogy hany fokra melegitse fel a vizet :) A valaszokat elore koszonom :)

2016. szept. 27. 23:16
 1/5 anonim ***** válasza:
150-200W-os kell neked de szerintem elég a 150 is. Nagyjából az összes termosztátos, de vegély hozzá hőmérőt is és az mutasson 25fokot mert a fűtő tévedhet 1-2 fokot.
2016. szept. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom :)
2016. szept. 28. 06:32
 3/5 anonim ***** válasza:
attól függ, h hány fok van a szobában ,tehát hány fokot szeretnél fűteni. mert pl ha a szobába 22 fok van akkor elég egy 100 W os is. Ha 20 fok akkor kell a 150 w os. 200w-os semmiképp se. nekem 600 litert fűt 300 w. :) Elég stabilak már a mai fűtők ,de ha esetleg elromlik a termosztát mégis akkor azért nem rossz ha nem fűti túl az akváriumot. a 200 W os az konkrétan megfőzné a halaidat... :)
2016. szept. 28. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem a leggagyibb resun van vagy milyen, a jbl egy év alatt megadta magát.
2016. szept. 28. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ebayen ezresért dobják utánad a kínaiak.
2016. szept. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!