Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan oldjam meg a nagyméretű...

Ranctalpas kérdése:

Hogyan oldjam meg a nagyméretű halak költöztetését?

Figyelt kérdés
Lehetséges, hogy veszek egy 200L aksit s van benne 3 (tudom sok, kettőt el kell adjak) pleco. Kifejlettek, 25-30cm. Az egy dolog, hogy hogyan szállítom el az akváriumot, nem gond, csak pár száz méter, de mi a helyzet a halakkal? Ugyanis az akvárium most üres, csak a árom dinoszaurusz van benne, félig telt mocskos vízzel. Nem tudom mikor takarították utoljára, de katasztrofális állapotban van. Abból a vízből menthetek át? Vagy kuka az egész? Mocskos.. brrrrr. És mit csináljak a halakkal egy-két hétig, mert annyi minimum lesz ameddig berendezem az akváriumot, újból kell beépíteni az egészet + minimum pár nap a bejáratás....

2016. szept. 28. 14:22
 1/8 anonim ***** válasza:
sehogy , add el őket 600-800 liters akváriumba mert kínzod őket...
2016. szept. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
3 kell eladnom...
2016. szept. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ja bocsánat, látom ,h nem a tieid. Add el mind a 3 at, tényleg nagyon szűk hely még 1 ekkora halnak is, ettől többet érdemel. FB akvarista csoportba, pár nap alatt találsz megfelelő helyet nekik. ancinak tökéletes ekkora akvárium, tartsál inkább azt.
2016. szept. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Scalarit és neont akarok tartani benne. Egyet szeretnék megtartani. TÉnyleg nem elég 200L egyetlen példánynak?
2016. szept. 29. 09:48
 5/8 anonim ***** válasza:
most józan paraszti ésszel belegondolva, egy 40-50 cm széles akvárium szted optimális egy 25-30 cm-es halnak? megfordulni alig tud. egy 12-15 cm-es hím anci miért nem elég neked?
2016. szept. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
most te is elvagy 10 évig egy budiba is , ha tesznek be kaját és adolgot is el tudod végezni, de más minőség ha egy 3 szobás lakásba vagy 10 évig bezárva.
2016. szept. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értem. Meglehetősen meredek hasonlat, de értem.
2016. szept. 29. 19:31
 8/8 anonim ***** válasza:
38%
lehet meredek, de ezek a halak a természetben 50 cm-t is elérik, bizonyos fokig alkalmazkodik a hal a térhez. sztem önzőség ekkora helyen tartani. nagy aksiba jó kajával még simán nőhetnek. nekem 600 literes van ,de az is kicsinek tartom ennek a fajnak. meg számomra nem is mutat jól 1 hal, ha legalább nincs az akva 6-8 szor hosszabb nála.
2016. szept. 30. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!