Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Lehet olyan hogy egy axolotl...

Zetenymolnar kérdése:

Lehet olyan hogy egy axolotl csak úgy egyszer-kétszer ferdén tartja a farkát vagy ez biztos hogy betegség? Ha betegség milyen betegségek lehetnek?

Figyelt kérdés

2016. okt. 9. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Neked van axolotl-d? Amúgy szerintem nem betegség.;)
2016. okt. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Most kezeljük őt metilinkékkel mert a szája alatt van egy fehér csík (szerintem gomba) ez kezd elmúlni de folyamatosan ferdén tartja a farkát és nem eszik kb. 3-4 napja (október 10-én evett 2 szemet). Szerintem ezt vagy a kezelés miatti stressztől csinálja vagy tényleg beteg. Ebbe kérem segítséged. Milyen betegségek lehetnek ha tényleg beteg, és hogyan kéne kezelnem ?
2016. okt. 11. 20:25
 3/5 A kérdező kommentje:
Axolotl táppal etetjük
2016. okt. 11. 20:26
 4/5 anonim ***** válasza:

Az egész farkát tőből ferdén tartja vagy csak a farok végefelé?milyen színű? Mert lehet, h csak pigment folt az a csík. És vannak az állatkán ilyen kis:( vattaszerű pamacsok? Nagyon sovány,v dagi? Légyszi mihamarabb írj mert ha betegség akkor ez nem játék.:(

1#vagyok

2016. okt. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Keress rá:Magyar axolotl fórumtéma megtekintése- betegségek felismerése


Bocsi, h így írtam csak nem engedte a gép beilleszteni.^^

2016. okt. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!