Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van egy fekete molli halam...

David1112 kérdése:

Van egy fekete molli halam let neonhalam (egy fiu es egy lany) es egy sarga feher csikos halam a fekete molli mindha kirelesztenek valaki meg tudna mondani miert?

Figyelt kérdés
10 litres az akvariumom van egy szurom kb 20 v de a leggyengeb fokozatra van allitva. Es vannak kagylok benne.

2016. okt. 9. 18:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

rám nem lehet mondnai , mivel én nem az vagyok :DD ha nem vagy kamu akkor fényképezd le az akvát és tedd fel a

kepfeltoltes.hu-ra

2016. okt. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Es masodsorban ugy vetuk hogy akkor valasztotam ki tehat nem tudthatam rola semmit harmadsorban te hany eves vagy en ahogy elneztem kb 18 korul lehetc de meg tobb is ! Akkor komojan lealsz egy kezdo akvaristaval veszekedni ?egy gyerekel ? Hogy biztos vagyok benne hyogy ertesz a halakhoz de azert meg van miben fejlodnod
2016. okt. 10. 16:13
 13/15 anonim ***** válasza:

Kérdező:


Ott voltál nyelvtan órán?

2016. okt. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 toma781 ***** válasza:
Mieleőtt veszel egy állatot olvass utánna!!!!
2016. nov. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Na, ha ez nem egy troll, a koton gyártóját kéne lecsukatni, amiért ez az emberi szenny a világra tudott jönni. 8 milliárdan vagyunk, 750 millió afrikai bevándorlóra számítunk egy éven belül, te meg itt rontod a levegőt. Legalább írni tanulj meg
ápr. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!