Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért bántják a sügérek egymást?

Signal1980 kérdése:

Miért bántják a sügérek egymást?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Adott egy 200 literes akvárium. 1 évvel ezelőtt berendeztem sügéresnek. vettem bele 10 db yellow sügért, 5db páncélosharcsát, és 2 db ancit.

kb 8 hónapig szépen ment minden halpusztulás nélkül. A sügérek még szaporodtak is mert mindig kisebb nagyobb sügéreket is. hol megnőttek hol eltüntek (gondolom megették)

De kb 2 hónapja a következő probléma lépett fel. mindig van egy 1db yellow sügér ami kék zöld és meg van tépve. egy ideig bújkál szegény de csak megadja magát és elpusztul. aztán 1 hét műlva kezdődik előröl egy másikkal. Figyelgettem őket de semmi agresszivitást nem mutat egyik hal sem. Már ott tart a dolog hogy 4-5 db sügérem van. Ha tudnátok valami használható infót nagyon hálás lennék. Előre is köszönöm a válaszokat.


2016. okt. 11. 17:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
38%

vagy vadász de akkor nem lesz szaporulat


[link]


[link]



nyilván nem a csigasügérrel kell társítani, hanem a nagyobbakkal

2016. okt. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!